Viršutinis meniu
Apatinis meniu

Sienų tapyba

Sienų tapyba namams, biurui ir kitam išskirtiniam interjerui sukurti

Sienų tapybos kainos

Eil.Nr Pavadinimas Kaina (€/m²) Papildoma informacija
1 Animacinė sienų tapyba vaikams nuo 28.16 iki 61.86 €/m² Sienų tapybai naudojami ekologiški ir atsparūs plovimui dažai
2 Stilizuota ir abstarkti sienų tapyba nuo 28.63 – 68.61 €/m² Sienų tapybai naudojami ekologiški ir atsparūs plovimui dažai
3 Ornamentinė sienų tapyba nuo 28.13 – 61.15 €/m² Sienų tapybai naudojami ekologiški ir atsparūs plovimui dažai
4 Realistinė sienų tapyba nuo 86.86 €/m² Sienų tapybai naudojami ekologiški ir atsparūs plovimui dažai
5 Sienų tapyba ant suformuoto reljefo nuo 59.52 €/m² Sienų tapybai naudojami ekologiški ir atsparūs plovimui dažai
6 Sienų tapybos individualaus projekto maketavimas 38.00 €/val. grafinio dizaino paslauga
7 Sienų tapyba švytinti naktį 1-6 punktai Plius prie pasirinktos sienų tapybos kainos prisideda ~25 – 35 % antkainis
8 Sienų tapybos vizualizacijų maketavimo kaina 18.60 €/vnt. Užsisakius sienų tapybos projektą 2vnt. nemokamai.
9 Pirminė konsultacija 45.00 €/vnt. Užsisakius sienų tapybos projektą: Vilniuje ir Kaune nemokamai. Kituose miestuose prisideda kelionės išlaidos.

Svarbu žinoti:
sienų tapybos užsakymo dydis, kūrinio detališkumas turi įtaką sienų tapybos kvadratinio metro kainai.
Pateiktos sienų tapybos kainos galioja: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kituose miestuose prie darbų atlikimo kainos prisideda kuro išlaidos. Jei sienų tapybos projektas yra aukščiau nei 2,7 m. arba projekto vieta lubos, kaina padidėja nuo 20 iki 30%.
Esant pageidavimui, klientas sienų tapybos medžiagas gali nusipirkti pats.
Atsiskaitymas: 50% avansinis mokestis pasirašius sutartį, likusieji po sieninės tapybos atlikimo.
Minimali užsakymo kaina (tapyba ant sienų): 86.10 €
Konkretus sienų tapybos atlikimo terminas nustatomas suderinus projekto detales.

Apie sienų tapybą,

Sienų tapyba – monumentaliosios dailės rūšis: tapybos kūriniai, puošiantys pastatų interjerą ir eksterjerą – sienas, lubas, skliautus, atramas, kolonas ir kitus elementus. Žmonės tapyti pradėjo maždaug šešis kartus anksčiau nei naudoti raštą, o konkrečiai tapyba ant sienų taip pat gyvuoja ne vieną šimtmetį. Ji prasidėjo nuo ritualinių piešinių, kurie puošė pirmykščio žmogaus būstą – olas. Net Senovės Egipto laikais tapytos sienos (freskos) išliko iki mūsų dienų.
Sienų tapybos technikos: freska, aliejinė tapyba, enkaustika, klijų tapyba, reljefinė sienų tapyba, mozaika, sgrafitas, tempera bei įvairūs mišrūs kūrybos būdai.
Taigi, sienų tapyba – labai platus kūrybos būdas, kuris leidžia kiekvienam iš Jūsų paversti savo namus į jaukią ir išskirtinę erdvę, kurioje Jūs jausitės visada puikiai.

Sienų tapyba mūsų rankose,

Sienų tapyba: freskos, ornamentai, augalai – peizažai, vaizdai su perspektyva, stilizuoti ar abstraktūs vaizdai ir visi kiti piešiniai ant sienų.
Sienų tapybai naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir profesionalius tapybos bei piešimo įrankius. Galima rinktis tapyba aliejiniais, akriliniais, dispersiniais ir kitais dažais. Interjero apdailos dažalams spalvos suteikiamos specialiais pigmentais. Tapytas sienos paviršius gali būti lygus, faktūrinis – kai matomi sienų tapybos technikos potepiai, arba reljefinis – kai prieš tapant padaromas skulptūrinis kūrinio siluetas, kuris suteikia kūriniui erdvinį vaizdą. Atliktas sienų tapybos kūrinys, jei tai reikalauja eksplotavimo sąlygos, gali būti dengiamas spec. laku. Tokiu būdu padidinamas atsparumas įvairiems išoriniams veiksniams.
Naujiena, užsisakykite tapytą ant drobės kūrinį, kuris nutapomas dailininko patalpose ir tik visiškai išbaigtas prilipdomas ant Jūsų dekoruojamos sienos (maksimalūs tapybos kūrinio matmenys: ilgis iki 2000 mm.; plotis iki 2000 mm.).
Reprodukcinė sienų tapyba. Galime tapyti ant sienų Jūsų mėgiamo dailininko darbus, „stopkadrus“ iš filmų ar animacinių filmukų. Taip pat galime „perkelti“ ant sienos Jūsų norimus vaizdus iš fotografijų ar paveikslėlių. Rengiame individualius sienų tapybos projektus. Rengiant sienų tapybos projektus skiriamas didelis dėmesys spalvų deriniams, jų poveikiui aplinkai bei žmogui. Atsižvelgiama į interjero apšvietimą, saulės spindulių kritimą, baldu išdėstymą ir kitus svarbius aspektus.
Jūsų patogumui nemokamai maketuojame Jūsų patalpų vizualizacijas. Taip Jūs visada būsite tikri, kad Jūsų pasirinktas sienų tapybos projektas atrodys būtent taip kaip Jūs ir tikėjotės. Apie sienų tapybos vizualizacijas žiūrėkite aukščiau.

Sienų tapyba interjere,

Vaikų kambarys
Šiuolaikiškame vaikų kambaryje vis dažniau randa vietą ir sienų tapybos darbai. Juose atsispindi vaiko pomėgiai, mėgstamų animacinių filmukų herojai, filmų scenos, gamta ar mylimas gyvūnas, svajonės vizualizacija ir kiti kryptingai formuojantys asmenybę vaizdai.
Patiems mažiausiems galime pasiūlyti stilizuotas raidyno ir skaitmenų vizualizacijas. Kekvienas skaičius ir raidė gali atrodyti kaip tam tikras gyvūnas, augalas ar daiktas – simbolizuojantis konkretų simbolį. Taip vaikai greičiau pažins simbolius ir gerai pasiruoš pirmajai klasei. Vėliau, kai jau vaikas bus pažengęs skaitmenų ir raidžių pažintyje, galite pasirinkti dekoruojamą paviršių ant kurio galima rašyti ir piešti įvairių spalvų kreidutėmis. Namų darbus galėsite ruošti tiesiai ant „mokyklinės lentos“…
Mergaitės visada geriau jaučiasi barbių namuose,  o berniukai mieliau renkasi žmogaus voro ar supermeno kampelį. Mergaitėms patinka „septyni nykštukai ir snieguolė“, berniukams –  „transformeriai“. Mergaitės mieliau groja pianinu, berniukai – muša būgnais… Visi vaikai skirtingi – visos Jų svajonės taip pat. Taigi, jau galime pradėti įgyvendinti vaikų svajones dailininko teptuku. Nepamirškite, kad aplinka, kurioje auga vaikai, formuoja jų ąsmenybę. Tad pasirūpinkite, kad Jūsų vaikai turėtų „savo pasaulio“ namus…
Svetainė – namų šeiminkų veidrodis ir svetingumo simbolis.
Nutapykime svetainėje ant fasadinės sienos didelį, gražų, „su aromatingu kvapu“ kavos puodelį ar net visą servizą, ir visi svečiai jausis pavaišinti kava… padabinkime sienas dramblių figūromis – laimė į namus, papuoškime sienas povais su išskleistomis uodegomis – prabangos jausmas garantuotas… Fantazijoms ribų nėra.
Miegamasis – poilsis arba intymi aplinka.
Nutapykime, turinčiame mažai langų, miegamajame, didelius vitrininius langus su vaizdu į vandenyna ir kekvieną rytą pabusime rojaus kampelyje… Norite prabangaus lovugalio, kurį matėte istoriniame filme karaliaus miegamajame, bet tokio niekas negali pagaminti, ateikite pas mus, mes Tokį nutapysime… Originalu, šiuolaikiška ir beveik tikra – tapyba ant sienų… Tapybos kūriniais „paruošime“ Jus geram miegui arba sukelsime aistrą.
Virtuvė ir valgomasis – skanaus! “Skanūs” sienų tapybos kūriniai – sukelia apetitą.
Holas ir koridorius – prašau užeikite! Galima svečius pasitikti su kortele „WELCOME“ arba tai galima padaryti daug paprasčiau. Tereikia  pasitelkti sienų tapybos kūrinį ir Jūsų koridoriuje spalvos „sugros“ svetingumo maršą…
Vonia ir tualetas – gaivos ir švaros jausmas lengvai pasiekiamas sienų tapybos kūriniu.


Kaip užsisakyti sienų tapybą?

 1. Užpildykite sienų tapybos užklausos forma
 2. inDec.lt konsultantui suteikite kuo daugiau informacijos apie pageidaujamą sienų tapybos kūrinį.
 • Jei turite paveikslėlį, kurį planuojate perkelti ant sienos, prikabinkite laiško prieduose ir atsiųskite mums. Peržiūrėję galėsime ivertinti projekto galimybes ir kainą.
 • Jei turite interjero fotografiją, kurios apipavidalinimas atitinka Jūsų sienų tapybos projekto lūkesčius, prikabinkite laiško prieduose ir atsiųskite. Peržiūrėję galėsime ivertinti projekto galimybes ir kainą.
 • Jei esate matę kur nors įgyvendintą sienų tapybos projektą, ir norite kažko panašaus, praneškite mums. Peržiūrėję galėsime ivertinti projekto galimybes ir kainą.
 • Jei neturite jokios idėjos, bet norite sienų tapybos kūrinio, parašykite laisvos formos el.laišką arba paskambinkite mums. Išsiaiškinsim Jūsų poreikius ir galimybes, bei parengsime sienų tapybos projektą.
 • Pateikite patalpos ir dekoruojamos sienos matmenis.
 • Preliminariai nurodykite pageidaujamo sienų tapybos kūrinio gabaritinius matmenis.

PASTABOS IR PATARIMAI:

 • Atkreipkite dėmesį ar sienų tapybos kūrinio vietoje nėra ir nebuvo sienos skilimų/trūkimų.
 • Sienų tapybos kūrinį reikėtų saugoti nuo pastovaus saulės spindulių šaltinio
 • Sienų tapybos kūriniui kenkia dideli šilumos ir šalčio kontrastai
 • Sienų tapybos kūrinius galima valyti drėgnu, švelniu skudurėliu
 • Sienų tapybai suteikiama 12mėn. garantija.

 
Sienų tapyba puošė ir faraonų interjerą…

Pranešime Jums apie nuolaidas, akcijas ir naujienas

Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

Sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!

Turite klausimų? indec.lt darbo metu