Viršutinis meniu
Apatinis meniu

Sienų lipdukai

Išsirink sienų lipdukus, o mes juos pagaminsime pagal Tavo matmenis ir Tavo norimų spalvų. Sienų lipdukų spalvų paletės ieškokite žemiau.

Sienų lipdukų katalogas

vaikams geles,ziedai ornamentai gamta modernu remeliai optiniai kava,virtuve auto-moto jaunimui gyvunai skrendantys po vandeniu architektura egiptas sienu-lipdukai-zozo sportas uzrasai hieroglifai muzika horoskopai
Išsirink sienų lipduką – pranešk ID kodą, lipduko matmenis ir spalvos koda.
Jei atsiranda registracijos lentelė – paspauskite uždaryti „X“.

Sienų lipdukų kaina

Eil.Nr Pavadinimas Mato vnt. Pastabos ir paaiškinimai:
1 Sienų lipdukų kaina ~23-33 Eurai/m2 Kaina priklauso nuo užsakymo dydžio ir detališkumo
2 Sienų lipdukų maketavimas iš Tavo foto ar paveikslėlio 38.00 €/val.) Reikalavimai Tavo paveikslėliui
3 Sienų lipduko dydžio pakeitimas nemokamai Sienų lipduko maketavimas pagal Jūsų matmenis
4 Sienų lipdukų pristatymas 6.00 €/vnt. Visoje Lietuvoje
5 Pirminė konsultacija 45 €/vnt. Telefonu ir el.paštu nemokamai
6 Paveikslėlio kaina: 12.50 €/vnt. 1 vnt. papildomo paveikslėlio kaina
7 Vizualizacijų maketavimas su pasirinktais sienų lipdukais 18.60 €/vnt. Tik iš inDec.lt katalogo

Svarbu žinoti: kaina skaičiuojama pagal bendrą užsakomų sienų lipdukų plotą.
Sienų lipdukų kainos galioja visoje Lietuvoje.
Atsiskaitymas: bankiniu pavedimu arba grynais pinigais inDec.lt salonuose.
Minimali sienų lipdukų užsakymo kaina: 45.00 €.
Užsakymas atliekamas: ~ 14-21 d., nuo užsakymo apmokejimo datos.
Sienų lipdukų galerija.


Sienų lipdukų spalvų paletė

 

sienu_lipduku_spalvu_palete_indec

 

Apie sienų lipdukus.

Trys – viename. Gražu, pigu ir praktiška.
Pagalvokite, kurią kambario sieną norite papuošti, tada, išsirinkite Jums patinkantį dekoro lipduką ir be didelių pastangų užklijuokite jį norimoje vietoje patys. Tai labai paprastas, patogus, pigus ir šiuolaikiškas būdas dekoruoti patalpas. Paprasta: nes nereikia daug konsultacijų, ilgų derinimų ir tt… Patogu, nes dekoro lipdukus galima lipdyti ant nudažytos, tapetuotos sienos ar kitų korpusinių paviršių. Galima klijuoti ir nulupti kelis kartus (drobės pagindo lipdukas). Pigu, nes vos už keliasdešimt eurų galima interjerą gerokai pagražinti, o patiems taupiausiems ir pusantro šimto užtekts… Šiuolaikiška, nes nauja, praktiška ir greitai matome efektą.
Interjero lipdukai nebijo drėgmės, pasižymi atsparumu mechaniniams pažeidimams bei išoriniams veiksniams. Jų atsparumas gerokai didesnis nei tapetų ar kitų sienų dangų. Nereikalauja dažnos priežiūros, bei teisingai eksplotuojant tarnavimo laikas iki 6m.
Ypač didelį dėmesį skiriame vaikų kambariui. Daugybė animacinių herojų ir kitų vaikiškų vaizdų, kurie tikrai pralinksmins mažylius ir suteiks vaikų kambariui norimą nuotaiką. Kiekvienas dekoro lipdukas esantis www.indec.lt kataloge gali būti optimaliai pritaikomas Jūsų interjerui. T.y: išsirinkę patinkantį lipduką galite keisti jo dydį (nuo 100 iki 3500 mm., ne visus lipdukus), keisti jo spalvas ar net kai kurias detales.

Gaminame šiuos sienų lipdukus:
Sienų lipdukai vaikams (vaikų kambariui)
Sienų lipdukai svetainei
Sienų lipdukai miegamajam
Sienų lipdukai prieškambariui, holui
Sienų lipdukai biurui
Sienų lipdukai vonios kambariui
Sienų lipdukai baldams
Sienų lipdukai langams ir dušo kabinoms
Sienų lipdukai durims
Sienų lipdukai virtuvei, valgomajam, šaldytuvui
Sienų lipdukai nešiojamiems kompiuteriams

Gaminame sienų lipdukus iš Jūsų pateiktų fotografijų, skenuotų paveikslėlių ir kitos medžiagos. Arba galime pagaminti individualų sienų lipduką Jūsų pasirinkta tema. Turime didelę fotografijų ir paveikslėlių duomenų bazę (apie 5000 vnt.).

Ruošiame vizualizacijas (užsisakius projektą) su Jūsų pasirinktais sienų lipdukais. Užsisakius vizualizaciją turite galimybę pamatyti kaip Jūsų patalpa atrodys su pasirinktais lipdukais dar prieš juos užsisakant. Visada būsite tikri, kad pasirinkote „tuos“ lipdukus.

Sienų lipdukų interjerui tipai:

Sienų lipdukas iš lipnios spalvotos plėvelės (vienkartinio lipdymo).
Sienų lipdukas iš lipnios lipnios plėvelės su blizgesiu. Spalvų kodai sienų lipdukų paleteje: 090 – sidabras, 091 – auksas, 092 – bronza (vienkartinio lipdymo).
Atspausdintas ant baltos plėvelės spalvotas sienų lipdukas (tinka spalvotiems paviršiams, vienkartinio lipdymo)
Atspausdintas ant skaidrios plėvelės spalvotas sienų lipdukas (tinka tik baltiems paviršiams, vienkartinio lipdymo)
Atspausdintas ant baltos plėvelės spalvotas sienų lipdukas (tinka spalvotiems paviršiams, daugkartinio lipdymo)
Atspausdintas ant skaidrios plėvelės spalvotas sienų lipdukas (tinka tik baltiems paviršiams, daugkartinio lipdymo)


Sienų lipdukų klijavimo instrukcija ir kur juos galima klijuoti:

Sienų lipdukus galima klijuoti ant: dažytos sienos, tapetuotos sienos (nefaktūriniai tapetai), korpusinių baldų, durų, langų, stiklų, šaldytuvo, nešiojamų kompiuterių korpuso ir kitų lygių paviršių.

Sienų lipdukų klijavimo instrukcija

sienu-lipduku-klijavimas

 1. Dekoruojamos sienos paruošimas. Nuvalykite sieną drėgnu skudurėliu (jei nudažytas paviršius bijo drėgmės, valykite sausu skudurėliu). Prieš klijuodami lipduką įsitikinkite, kad sienos paviršius sausas, lygus, tvirtas, švarus ir neriebaluotas.
 2. Korpusnių baldų, durų, langų, stiklų, šaldytuvo ir kompiuterio korpuso paviršiaus paruošimas lipduko klijavimui. Pirmiausiai nuvalykite dekoruojamą paviršių skudurėliu su nuriebalintoju (white spirit). Būtinai palaukite kol paviršius visiškai nudžius ir tik tada imkitės sekančių vaiksmų. Paimkite lipduką (DĖMESIO: nenuluptą nuo pamušalo), pridėkite jį prie pasiruoštos klijuoti vietos, įsitikinkite, kad pasirinkta vieta tinka dekoravimui. Tada paprastu grafitiniu pieštuku pasižymėkite lipduko gabaritines vietas. Sekantis žingsnis, nuo lipduko nulupkite viršutinę dalį pamušalo (apie šeštadalis viso lipduko ploto), užlenkite ją, ir kruopščiai užlipdykite ant dekoruojamo paviršiaus toje vietoje, kur prieš tai pasižymėjote pieštuku. Jau turite užklijuotą virštinę dekoro lipduko dalį su užlentu pamušalu. Traukite pamušalą žemyn ir braukite horizontaliais išilginiais judesiais per visą lipduko (kurioje vietoje nulupote pamušalą) plotį. Ir tokiu būdu užlipdykite visą lipduko paviršių. Tik tokiu būdu išvengsite oro burbulų po tarp lipduko ir dekoruojamo pavršiaus. Po to dar kartelį pereikite visą paviršių sausu skudurėliu įstrižais judesiais. Darbas baigtas. Grožėkitės interjeru.

Sienų lipdukų priežiūra,

Lipdukas yra atsparus vandeniui, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers greitai (lipnios plėvelės pagrindo lipdukai visiškai nebijo vandens). Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant dekoro lipduko, jis turi būti nuvalytas švariu, drėgnu skudurėliu ar spec. kempine. Trinti, naudojant jėgą, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį lipduko paviršių. Patartina, kartą į du mėnesius, nuo interjero lipduko nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant spec. antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu. DĖMESIO: nevalykite lipdukų skystais cheminiais valymo preparatais, kurių sudėtyje yra tirpiklio, skiediklio ar kitų aktyvių medžiagų, nes galite pažeisti dažų sluoksnį.


Kaip užsisakyti inDec.lt sienų lipduką?

 1. Užeikite į inDec.lt internetinės svetainės sienų lipdukų skyrių. Susiraskite inDec.lt sienų lipdukų katalogą.
 2. Atsidarykite patinkančios temos inDec.lt sienų lipdukų katalogą. Dėmesio: Shutterstock paveikslėlių katalogas atsidarys papildomame naršyklės lange. Jei ieškant sienų lipduko paveikslėlio atsiras langas su prašymu registruotis, uždarykite jį paspaudus „X“ dešiniame, viršutiniame pilko langelio kampe, ir galėsite toliau ieškoti tinkamiausio paveikslėlio.
 3. Pasirinktos temos Shutterstock kataloge išsirinkite patinkantį sienų lipduko paveikslėlį. Užvedę pelės kursorių paspauskite ant pasirinkto paveikslėlio. Pasirinktas paveikslėlis padidės ir atsiras papildoma paveiksėlio informacija. Įsidėmėkite, nusikopijuokite ar užsirašykite paveiksėlio ID kodą (angl.: „Image ID“). Jo Jums prireiks pildant inDec.lt fototapeto kainos ir užsakymo formą.
 4. Indec.lt sienų lipdukų lapo viršuje susiraskite ikoną „SUŽINOK LIPDUKŲ KAINĄ“. Paspauskite ant jos. Atsidarys automatinė sienų lipdukų skaičiuoklė. Į matmenų laukelius įrašykite sienų lipduko matmenis centimetrais ir spauskite skaičiuoti.
 5. Truputėli žemiau atsidarys Jūsų sienų lipduko kainos pagal spalvas ar rūšį.
 6. Pasirinkite labiausiai tinkančią sienų lipduko spalvą ar rūšį.
 7. Norėdami užsakyti spauskite ikoną „Užsakyti“ prie pasirinktos sienų lipduko spalvos ar rūšies. Atsidarys užsakymo forma. Užpildykite ją (tik teisingus/galiojančius duomenis).
 8. Spauskite užsakyti. 2 d.d. bėgyje gausite patvirtinimą apie teisingai atliktą užsakymą arba susisieksime dėl užsakymo detalių sutikslinimo.


Sienų lipduko gamyba iš Jūsų nuotraukos ar paveikslėlio:

 

 1. Minimalūs reikalavimai Jūsų paveikslėliui vienspalvių sienų lipdukų gamybai:
 • Formatas: CDR, JPG, PNG, TIFF, PDF, AI, EPS ir kiti grafikos failai.
 • Rezoliucija: nuo 72 dpi.
 • Spalvingumas: RGB, CMYK ir kiti standartiniai grafikos spalvininkai.
 • Failo dydis: nuo 50 KB.
 • Jei gaminant individualų sienų lipduką reikalingi papildomi maketavimo darbai informuojame iš anksto ir pranešame papildoma kainą. Orientyras: grafinis maketavimas: 38€/val.
 1. Minimalūs reikalavimai Jūsų paveikslėliui spalvoto sienų lipduko gamybai:
 • Formatas: JPG, TIFF, PNG, PSD.
 • Rezoliucija: 300 dpi.
 • Paveikslėlio dydis: nuo 2000 x 3000 pix (priklausomai nuo sienų lipdukų dydžio nuotraukų parametrų reikalavimai gali skirtis)
 • Spalvingumas: CMYK. Taip pat konvertuojame iš standartinio RGB formato į CMYK nemokamai. PASTABA: konvertavimo metu gali šiek tiek keistis paveikslėlio spalvos.
 • Raiška: nuo 8 mln. pikselių.
 • Failo dydis: nuo 2 MB.
 • Jei gaminant individualų sienų lipduką reikalingi papildomi maketavimo darbai informuojame iš anksto ir pranešame papildoma kainą. Orientyras: grafinis maketavimas: 35€/val.

 
Sienų lipdukai – gražu, pigu ir praktiška. Laikas keistis.

Pranešime Jums apie nuolaidas, akcijas ir naujienas

Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

Sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!

Turite klausimų? indec.lt darbo metu