Viršutinis meniu
Apatinis meniu

Fototapetai

Išsirink fototapeto paveikslėlį ir mes jį pagaminsime pagal Tavo matmenis. Fototapetų katalogas virš 100 mln. paveikslėlių. Tai pat gaminame fototapetus iš Tavo fotografijos ar paveikslėlio.


Fototapetų katalogas

vaikams 3d efektas modernu grafiniai egiptas geles lietuva gamta spa, relax vandenynai upes, krioklys po vandeniu zaluma auto-moto jaunimui gyvunai miestai architektura rytu motyvai reprodukcijos dekoras
Išsirink paveikslėlį – atsiųsk jos ID kodą (image ID:) bei fototapeto matmenis.
Jei atsiranda registracijos lentelė – paspauskite uždaryti „X“.

Fototapetų kaina

Nr. Pavadinimas Kaina Papildoma informacija apie fototapetus ar paslaugas
1 Lipnus fototapetas ~17.50 €/m² Nurodyta kaina galioja užsakymams nuo 8m2. Tiksli fototapeto kaina pagal Jūsų matmenis SKAIČIUOKLĖJE. Paveikslėlio pasirinkimas kainos neįtakoja.
2 Popierinis fototapetas DGF ~25 €/m² Nurodyta kaina galioja užsakymams nuo 8m2. Tiksli fototapeto kaina pagal Jūsų matmenis SKAIČIUOKLĖJE. Paveikslėlio pasirinkimas kainos neįtakoja.
3 Tekstilinis fototapetas „Polly Cotton“ ~30 €/m² Nurodyta kaina galioja užsakymams nuo 8m2. Tiksli fototapeto kaina pagal Jūsų matmenis SKAIČIUOKLĖJE. Paveikslėlio pasirinkimas kainos neįtakoja.
4 Pristatymas Lietuvoje 6.00 €/vnt Fototapetų pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) arba patys atsiėmate nemokamai
5 Klijavimo paslaugos 12 – 15 €/m² Fototapetų klijavimo kaina Vilniuje priklausomai nuo bendros užsakymo kvadratūros. Kituose miestuose + kelionės išlaidos.
6 Spec. klijai fototapetams 5.50 €/litras Fototapetų klijų sanaudos/išeiga – 1 litras klijų ~4-6m2
7 Grafinis maketavimas 38.00 €/val. Papildoma paslauga – jei reikalingas fototapeto paveikslėlio spalvų ir kitų detalių keitimas
8 Vizualizacija su fototapetu 18.60 €/vnt. Pasirinktas paveikslėlis sumaketuojamas ant Jūsų interjero fotografijos

Svarbu žinoti prieš užsisakant

Galite užsisakyti klasikinį fototapetą (viniliniai fototapetai) arba išsirinkite fototapeto pagrindą iš skirtingų, specifinių ar išskirtinių struktūrų. Fototapetų struktūras, jų aprašymus bei  fototapetų struktūrų paveikslėlių pavyzdžius fototapetų kainų skaičiuoklėje.
Visi inDec.lt fototapetai gaminami tik pagal Tavo užsakomus matmenis. Todėl fototapetai yra vienetiniai.
Fototapetų kainos nurodytos fototapetų skaičiuoklėje galioja: visoje Lietuvoje.
InDec.lt interjero detales elektroniniu būdu (atsiskaitant bankiniu pavedimu) galima pirkti visoje Lietuvoje ar už jos ribų. Grynais pinigais atsiskaityti už fototapetus galite tik Lietuvoje esančiuose inDec.lt salonuose (išankstinis atsiskaitymas). Fototapetų pristatymas: visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) – 6.00 €/vnt. Esant pageidavimui klientas gali pats nemokamai pasiimti inDec.lt salone. Fototapetų atsiėmimo adresą/-us rasite kontaktų skyriuje.
Minimali fototapetų užsakymo kaina (nepriklausomai nuo matmenų): 50.00 €
Fototapetai (skirtingų struktūrų) klijuojami ant sienų, baldų, stiklo ir kitų plokščių, lygių paviršių. Prieš planuojant klijuoti fototapetus ant netradicinių paviršių būtina pasitarti su inDec.lt konsultantu.
inDec.lt teikia fototapetų klijavimo paslaugas. Patikėkite fototapetų klijavimo darbus patyrusiems inDec.lt specialistams.
Jei kyla neaiškumų kaip užsisakyti fototapetus, prašau perskaitykite pagalbinį straipsnį arba susisiekite nurodytais kontaktais el.paštu ar telefonu.

Apie inDec.lt fototapetų struktūras ir savybes,

Tik inDec.lt interjero salone galite įsigyti fototapetus ant daugiau nei 15 skirtintingų fototapeto paviršių. Atminkite, kad kiekviena fototapetų rūšis yra specifinė ir unikali. Skirtingos fototapetų savybės (techninės charakteristikos) įpareigoja kiekvienu konkrečiu interjero apipavidalinimo atveju rinktis tiksliai tai ko reikia. Kadangi inDec.lt fototapetų pasirinkimas yra plačiausias Lietuvoje, todėl esame tikri, kad galėsime pasiūlyti tinkamiausią variantą.

Visi inDec.lt siūlomi fototapetų pagrindai turi priešgaisrinį sertifikatą: priklausomai nuo pasirinktos fototapeto rūšies: Euro B2, B1, China B2, B1.
Paveikslėlio užnešimui naudojama spauda, maksimaliai ekologiška ir šiuolaikiška: Latex, ECO solvent.
Ryškios, sodrios spalvos. Itin aukšta spaudos kokybė: ~ 150 dpi. Greitai džiūstantis. PASTABA: fototapetų spaudos kokybę įtakoja pasirinkto paveikslėlio kokybė.
Fototapetai – kitaip tariant, aukštos kokybės ir meniškumo fotografijos arba dizainerio sumaketuoto vaizdo užnešimas ant specialaus tapeto popieriaus, drobės ar kito tam skirto paviršiaus.

Fototapetų spaudos rūšys ir privalumai:
Fototapetams popieriniams, fizelininiams, tekstiliniams dengtiems PVC, vinilu, laminuotiems PVC ir vinilu taikomos spaudos rūšys: EKO Solvent, Latex.
Fototapetams PVC lipdukams taikomos spaudos rūšys: EKO Solvent, Latex.
Fototapetams „Fleece“ pagrindu be PVC taikomos spaudos rūšys: EKO Solvent ir Latex.
PS: fototapetų Latex spaudai naudojami visiškai „draugiški gamtai ir sveikatai“ vandens pagrindo dažalai.

Fototapetų galerija

Interjerų galerijoje rasite interjerų nuotraukas ar vizualizacijas su fototapetais.

Paslaugos renkintis inDec.lt fototapetus

Padėsime apsispręsti kokios temos fototapetai tinka Jūsų dekoruojamai erdvei ir norimam efektui pasiekti.
Parinksime teisingą fototapeto koloritą ir atspalvius.
Padėsime apsispresti kur klijuoti fototapetą arba Jums pageidaujant surasime jam tinkamą vietą.
Parinksime tinkamą dydį (matmenis).
Padėsime tinkamai išsirinkti fototapeto rūšį ir struktūrą.
Sumaketuosime vizualizaciją su Tavo pasirinktu fototapetu. Visada būsite tikri, kad išsirinkote teisingą fototapetą. Vizualizacijos su pasirinktu fototapetu maketavimo kaina: 18,60 €/vnt.

Apie inDec.lt patirtį dekoravime fototapetais,

Nuo 2004 m. dirbame interjero apipavidalinimo ir dekoravimo srityje ir puikiai išmanome apie fototapetus. Todėl mes Jums nesiūlome įsigyti tik „pliką“ fototapetą su prekės kodu nesuteikdami jokios reikalingos informacijos. Juk būtent tokių fototapetų galima įsigyti bet kurioje didesnėje statybinių prekių parduotuvėje ar spaudos paslaugas teikiančioje bendrovėje. O mes Jums siūlome įsigyti fototapetą, kuris tikrai atitiks Jūsų lūkesčius. Nes tik smulkiai išanalizavus interjerą ( apšvietimas, patalpos kryptis, spalvų parinkimas, derinimas ir kitų interjero detalių analizė) fototapetas atliks savo tikrąją funkciją. Ir interjeras taps gražesnis, šiuolaikiškas, originalus, gyvas, madingas, raminantis, šviesesnis, platesnis, šiltesnis, aukštesnis, vėsinantis ar tiesiog savitas ir išskirtinis… Viskas priklauso nuo to, kokie Tavo lūkesčiai ir idėja? O mūsų dizaineris su malonumu Jus pakonsultuos ir įgyvendins tai.


Kaip užsisakyti inDec.lt fototapetą?

Peržiūrėkite fototapetų užsakymų video vedlį arba skaitykite instrukcija.

 1. Užeikite į inDec.lt internetinės svetainės fototapetų skyrių. Susiraskite inDec.lt fototapetų katalogą.
 2. Atsidarykite patinkančios temos inDec.lt fototapetų katalogą. Dėmesio: Shutterstock paveikslėlių katalogas atsidarys papildomame naršyklės lange. Jei ieškant fototapeto paveikslėlio atsiras langas su prašymu registruotis, uždarykite jį paspaudus „X“ dešiniame, viršutiniame pilko langelio kampe, ir galėsite toliau ieškoti tinkamiausio paveikslėlio.
 3. Pasirinktos temos Shutterstock kataloge išsirinkite patinkantį fototapeto paveikslėlį. Užvedę pelės kursorių paspauskite ant pasirinkto paveikslėlio. Pasirinktas paveikslėlis padidės ir atsiras papildoma paveiksėlio informacija. Įsidėmėkite, nusikopijuokite ar užsirašykite paveiksėlio ID kodą (angl.: „Image ID“). Jo Jums prireiks pildant inDec.lt fototapeto kainos ir užsakymo formą.
 4. Indec.lt fototapetų lapo viršuje susiraskite ikoną „FOTOTAPETŲ KAINA“. Paspauskite ant jos. Atsidarys automatinė fototapetų skaičiuoklė. Į matmenų laukelius įrašykite fototapeto matmenis centimetrais ir spauskite skaičiuoti.
 5. Truputėli žemiau atsidarys Jūsų fototapeto kainos pagal fototapetų rūšį.
 6. Pasirinkite labiausiai tinkančią fototapeto rūšį/pagrindą. Renkantis atkreipkite dėmesį į fototapeto struktūrą, technines bei vizualines charakteristikas ir kitas svarbias detales.
 7. Norėdami užsakyti spauskite ikoną „Užsakyti“ prie pasirinktos fototapeto rūšies. Atsidarys užsakymo forma. Užpildykite ją (tik teisingus/galiojančius duomenis).
 8. Spauskite užsakyti. 2 d.d. bėgyje gausite patvirtinimą apie teisingai atliktą užsakymą arba susisieksime dėl užsakymo detalių sutikslinimo.


Fototapetas iš Jūsų fotografijos ar paveikslėlio

Minimalūs reikalavimai Jūsų fototapeto paveikslėliui:

 • Paveikslėlio formatas: JPG, TIFF, Ai, EPS, CDR, PDF.
 • Nuotraukos rezoliucija: 300 dpi.
 • Fototapeto paveikslėlio dydis: ne mažiau nei 3000 x 4000 pix (priklausomai nuo fototapeto dydžio nuotraukų parametrų reikalavimai gali skirtis). Kiekvienu atveju informuojame apie galimą rezultatą.
 • Nuotraukos spalvingumas: CMYK. Taip pat konvertuojame iš standartinio RGB formato į CMYK nemokamai. PASTABA: konvertavimo metu gali šiek tiek keistis paveikslėlio spalvos.
 • Paveikslėlio raiška: ne mažiau nei 12 mln. pikselių.
 • Fototapeto failo dydis: ne mažiau nei 3,5 MB. Tiesinio formato failo dydis gali būti ir maženis. TIFF formato paveikslėliai gali siekti ir iki 1000 MB
 • Taip pat gaminame fototapetus iš tiesinės grafikos failų. Tiesinio failo paruošimas spaudai kainuos papildomai. Grafinis maketavimas: 35.00 €/val.


Fototapeto paveikslėlio pakeitimai, koregavimas ir galimybės?

Fototapetų paveikslėlių pakeitimus žiūrėkite žemiau pateiktame videoklipe.
 

 • Fototapeto bendro tono šviesinimas ar tamsinimas.
 • Fototapeto kontrastingumo didinimas ar mažinimas.
 • Bendro fototapeto atspalvio keitimas.
 • Fototapete esančių detalių ar objektų spalvų/atspalvių keitimas.
 • Fototapete esančių detalių (ar defektų) trynimas, kopijavimas ir dubliavimas.
 • Fototapeto proporcijų keitimas (plotis, aukštis) ar fragmento iškirpimas.
 • Teksto įkėlimas į fototapetą (ar trynimas).
 • Efektų suteikimas fototapetui: sendinimas, tapybos efektas, juoda/balta spalvos ir kita.
 • Fototapeto pakeitimų pavyzdžius žiūrėkite temos pabaigoje.


Fototapetų klijavimas ir priežiūra

 

  Fototapetų klijavimas – kruopštus ir atsakingas darbas. Prieš fototapetų klijavimą būtinai perskaitykite inDec.lt klijavimo instrukcija. Tik atidžiai perskaitę ir įvertine savo galimybes priimkite sprendimą ar klijuosite fototapetus patys ar patikėsite šį darbą inDec.lt specialistams.
  Prieš fototapetų klijavimą sieną reikia paruošti lygiai taip pat kaip ir prieš sienų dažymą. Trys standartiniai etapai: sienų lyginimas, glaistymas ir gruntavimas. Prieš klijuodami fototapetus įsitikinkite, kad sienos paviršius sausas, lygus, tvirtas, švarus, nugruntuotas giluminiu gruntu ir neutralios spalvos (baltos). Taip pat turi būti pašalinti visi senų dažų, lakų sluoksniai ar prieš tai klijuoti tapetai. Fototapetus klijuoti ant kitų (ar kitaip paruoštų) paviršių griežtai nerekomenduojama. Pastaba: inDec.lt lipnūs VIS Euro ir tekstilės pagrindo Polly Cotton fototapetai gali buti klijuojami ir ant dažytos sienos. Fototapetų lipdukų bei kitų specifinių fototapetų klijavimą rekomenduojame patikėti tik šio darbo specialistams. Fototapetų klijavimo instrukcijas atsiunčiame Jūsų nurodytu el.paštu atlikus užsakymą.
  Visi inDec.lt fototapetai yra dengti specialiu, skirtingų atsparumų paviršiumi. Dėl to skystis ar sutepimas neįsigers labai greitai. Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant fototapetų, jis turi būti nuvalytas kuo skubiau švariu skudurėliu ar spec. kempine. DĖMESIO: atkreipkite dėmesį ar Jūsų pasirinktą fototapetą galima valyti drėgnu skudurėliu. Apie tai prašau skaitykite fototapetų aprašymuose. Trinti, naudojant jėgą, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį fototapeto paviršių. Visų rūšių fototapetus patartina, kartą į du mėnesius, nuo fototapeto nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant spec. antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu.
   

  Domina šiuolaikiški fototapetai? Visada turime gražių idėjų…

Pranešime Jums apie nuolaidas, akcijas ir naujienas

Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

Sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!

Turite klausimų? indec.lt darbo metu