Viršutinis meniu
Apatinis meniu
Interjero idėjos – šiuolaikiškų namų interjeras

Interjero idėjos – šiuolaikiškų namų interjeras

 
 
 


Nuotraukų šaltinis: http://www.tieku001.com/209928/47.html

4 Komentarai

 1. Na neblogai atrodo toks šiuolaikiškų namų interjeras, man patinka. Gal net gi norėčiau kažko panašaus savo namams.

 2. Nuostabios šiuolaikiškų namų interjero idėjos. Dabar, kiek mačiau, sienų ir grindų plytelės vėl madinga. Aš norėčiau prieškambaryje sienų, išklotų iškiliomis plytelėmis, nes atrodo išties įspūdingai. :)

 3. Aš taip pat labai norėčiau tokių namų, prisižiūriu viskių idėjų. Sienų- grindų plytelės dabar labai palausios.

 4. Vieniems namo statyba yra verslas, kitiems – viso gyvenimo darbas. Tačiau bet kuriuo atveju labai svarbu, kad namas būtų statomas laikantis griežčiausių statybos taisyklių ir reikalavimų bei būtų aukščiausios kokybės. Nuo namo pamatų klojimo iki raktų perdavimo – ConstructionABC komanda užtikrina, kad visi darbai būtų atlikti profesionaliai. Prieš užsakant patartina daugiau sužinoti apie kiekvieną iš mūsų teikiamų namų statybos paslaugų.

  Pamatai – gręžtinių arba plokščiųjų pamatų įrengimas, taip pat pamatų izoliacija.

  Prieš pradėdami lieti pamatus, savo klientus supažindiname su įvairiomis pamatų savybėmis ir kaip tai paveiks tolesnius namo statybos etapus.

  Šiuo metu gręžtiniai pamatai yra labai populiarūs tarp mūsų klientų, nes juos lengva įrengti, jiems reikia mažiau betono, jie pigesni už kitų tipų pamatus ir, svarbiausia, tinka įvairių stilių namams (mūriniams, mediniams ar skydiniams).

  Plokštieji pamatai yra geriausias pasirinkimas namams, kurių energinio naudingumo klasė yra aukšta (A, A+, A++), namams, kuriems nereikalingas rūsys (šio tipo pamatai tokios galimybės nesuteikia), ir namams, kurie bus statomi silpnesniame grunte. Tokiais atvejais gruntas ruošiamas įrengiant drenažą, formuojant „putų vonią“, klojant armatūrą ir liejant betoną.

  Naudojant plokščius pamatus, betonas nesiliečia su dirvožemiu. Tačiau plokštiniams pamatams reikia ilgesnio įgyvendinimo laiko. Prieš pasirinkdami pamatų tipą, visada turite atsižvelgti į pastato aplinką ir savo poreikius.

  Mūro darbai – namo pagrindinių ir antrinių sienų mūrijimas. Gelžbetoninių sąramų ir žiedų (vainiko) įrengimas. Kai norima sudėtingesnės konstrukcijos, pavyzdžiui, kai namas yra klasikinio dizaino, jo išplanavimas neprimena stačiakampio, norima sudėtingo stogo, konstrukcijoje yra daug iškyšų, paaukštinimų ir detalių, geriausia rinktis mūrinį namą. Paprastai nuo mūro darbų kokybės priklauso visa tolesnė namo konstrukcija.

  Medinis karkasinis namas – namo statyba su putplasčio arba vatos izoliacija pagrindinėse ir pertvarų sienose. Kai norima palyginti paprastos, nesudėtingos konstrukcijos, pavyzdžiui, paprasto stogo, be sudėtingų detalių ar stačiakampio plano, geriausias variantas – medinis karkasinis namas.

  Medinio karkasinio namo konstrukcija yra analogiška racionaliausiai statybos technologijai, nes joje naudojama tik tai, kas optimaliausia jo funkcijai atlikti. Be to, naujos izoliacijos sistemos geriausiai tinka medinio karkaso namams. O vienas didžiausių privalumų yra tas, kad statyti aukštą energinio naudingumo klasę (A, A+, A++) turintį karkasinį namą yra ekonomiškiausias būdas.

  Statant karkasinį namą nereikia jokių konstrukcinių pakeitimų, tik kokybiškų izoliacinių medžiagų. Savo klientams visada patariame, kad namo tipą – mūrinį ar karkasinį – daugiausia lemia kiekvieno namo architektūriniai sprendimai ir finansinės galimybės.

  Medinių sijų, monolitinių liejamų plokščių arba gelžbetoninių plokščių pertvaroms įrengimas. Namo statybos proceso metu optimalus perdangos pasirinkimas visada aptariamas su klientu, atsižvelgiant į jo poreikius.

  Stogas – vienšlaičių, dvišlaičių ir daugiašlaičių stogų medinės dalies įrengimas, apšiltinimas putplasčiu arba vata ir kliento pasirinkta danga.

  Prieš pasirenkant stogo konstrukciją, labai svarbu įvertinti vidaus ir išorės apkrovas. Tik tinkamai suprojektuotas ir sukonstruotas stogas yra ilgaamžis. Įrengiant stogą taip pat reikėtų atsižvelgti į stogo nuolydį ir jį parinkti atsižvelgiant į numatomos stogo dangos savybes.

  Vieno nuolydžio stogus lengviausia prižiūrėti ir eksploatuoti, o dvišlaičius ir daugiašlaičius stogus – sunkiau. Pastaruosius tinkamai įrengti gali tik labai patyrę namų statytojai, kurie gali profesionaliai surinkti ir sujungti stogo konstrukcijos mazgus.

  Fasadas izoliuoja, sandarina ir užbaigia konstrukciją. Tinkuojama spalvotu tinku, klinkerio apdaila arba išorinėmis apdailos plokštėmis.

  Galime įrengti naujoviškus fasadus, kurie yra ir funkcionalūs, ir vizualiai išskirtiniai.

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Pranešime Jums apie nuolaidas, akcijas ir naujienas

Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

Sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!

Turite klausimų? indec.lt darbo metu