Viršutinis meniu
Apatinis meniu
Interjero idėjos – geltona spalva interjere,

Interjero idėjos – geltona spalva interjere,

 
Tai be galo šilta ir energinga spalva, kuri stimuliuoja smegenų veiklą, todėl jos akcentai puikiai tinka darbo kambaryje. Geltona – galinga spalva suteikianti erdvei šilumos, šviesos ir laimės efektą! Ji išryškins Jūsų buto ar namo tamsius kampus, žiemos vakarais kompensuos saulės trūkumą. Tačiau dekoruoti vieno ar kito kambario vien tik šia spalva nepatartina. Geriau geltoną naudoti tik kaip akcentą, nes kai jos per daug ji gali sukelti ir neigiamų padarinių, tokių kaip galvos skausmą ar net pykinimą. Ši spalva blogai veikia kūdikių nuotaiką, tad ją naudoti savo atžalos kambaryje reikėtų labai atsargiai. Geltona nedera ir vonios kambaryje ar vietose skirtose meditacijai. Nepatartina šia spalva dažyti ir stalčių ar dėžių vidaus.

Geltona turi daugybę atspalvių, pradedant ryškios saulės ir auksiniu baigiant tamsiai oranžiniu. Švelnesnė geltona ar tokie jos atspalviai kaip sviesto ar smėlio, gali sukurti jaukią, šiltą atmosferą net ir mažame kambaryje. Geltona spalva puikiai tinka ir koridoriaus ar virtuvės erdvėms.

Nors ši spalva vargina akis kaip jokia kita ir geltonoje aplinkoje žmonės greičiau praranda savitvardą, tačiau ji sukelia ir labai aiškius jausmus. Taigi nesivaržykite šios „saulėtos“ spalvos naudoti savo namų interjere, nes ji kiekvieną rytą Jums atneš puikią nutaiką!

Teksto šaltinis: http://www.interjeras.lt/naujiena/geltona-spalva-interjere

 

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Pranešime Jums apie nuolaidas, akcijas ir naujienas

Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

Sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!

Turite klausimų? indec.lt darbo metu