Viršutinis meniu
Apatinis meniu

Fotoroletai

Išskirtiniai sprendimai Tavo langams. Foto romanetės, fotoroletai ir foto užuolaidos. Trys, tradicija jau tapę langų dekoravimo būdai ir tuo pačiu visiškai nauja ir šiuolaikiška, nes turite neribotas galimybes renkantis paveikslėlius…

Paveikslėlių katalogas

vaikams modernu grafiniai egiptas geles lietuva gamta spa, relax vandenynai upes, krioklys po vandeniu zaluma auto-moto jaunimui gyvunai miestai architektura rytu motyvai reprodukcijos 3d efektas

Išsirink paveikslėlį – pranešk jo ID kodą nurodyk langų matmenis.
Jei kataloguose renkantis paveikslėlį atsiranda registracijos lentelė – paspauskite uždaryti „X“.

 

Fotoroletų, užuolaidų ir romanečių kainos

Nr. Roletų matmenys Medžiagos Papildoma informacija
Bardo Šafon Darko
1 Fotoroletas 138 x 132 cm. 126.80€ 135.60€ 141.80€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
2 Fotoroletas 116 x 132 cm. (virtuvės langas) 113.80€ 120.60€ 128.00€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
3 Fotoroletas 125 x 220 cm. 153.80€ 166.10€ 177.80€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
4 Foto roletai 58 x 210 cm. (balkono durys) 96.10€ 100.80€ 108.00€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
5 Fotoroletai 52 x 132 cm. (virtuvės iš 2 dalių) 76.30€ 78.60€ 81.60€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
Nr. Romanečių matmenys Medžiagos Papildoma informacija
Stand Darko
1 Foto romanetės 60 x 100 cm. 77.80€ 81.60€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
2 Foto romanetės 120 x 130 cm. 131.60€ 141.68€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
3 Foto romanetės 120 x 180 cm. 146.00€ 161.00€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
4 Foto romanetės 140 x 235 cm. 186.00€ 202.68€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
5 Foto romanetės 160 x 300 cm. 231.60€ 261.30€ Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo.
Nr. Foto užuolaidos Medžiagos Papildoma informacija
Bardo Šafon Darko
1 Foto užuolaidos (pagal Jūsų matmenis) 26.80€/m2 28.80€/m2 33.60€/m2 Kaina priklauso nuo medžiagos pasirinkimo
2 Paveikslėlių maketavimas: matmenų; spalvų; kompozicijos. 38.00 €/val. Maketvaimo kaina nustatoma prieš atliekant darbus.
3 Vizualizacijų maketavimas su pasirinktu dekoru 18.60 €/vnt. Jūs atsiunčiate lango nuotrauką ir „uždedame“ fotoroletą.

Svarbu žinoti:

Galimybė pasirinkti foto roleto konstrukciją su varikliuku, distanciniu valdymu ir kitais priedais. Tada kaina aukštesnė, nei nurodyta lentelėje.
Grafinio maketavimo kaina nustatoma iš anksto, prieš pradedant darbus ir aptarus visas projekto detales bei išsiaiskinus pilna projekto apimtį.
Minimali langų uždangalų užsakymo kaina: 100 €/užsakymas.

Apie inDec.lt langų uždangalus,

Atsibodo vakarai prie senamadiškų langų? Norite šiuolaikiško ir spalvingo sprendimo? Mes Jums padėsime. Nuo šiol pasidabinę langus mūsų dekoro detalėmis galite matyti vandenyno pakrantes, kalnų viršūnes, gyvūnijos pasaulį ir gamtos skliautus ar už lango stovinčią holivudo „žvaigždę“. Individualūs fotoroletai, foto romanetės ar užuolaidos – neribotos galimybės renkantis paveikslėlius, audinius, įvairios konstrukcijos, platus modelių ir dydžių pasirinkimas. Užtraukdami langus – „atverkime“ juos naujiems vaizdams…
Atvažiuosime, pakonsultuosime, išmatuosime, parinksime interjerui tinkamą modelį, sumaketuosime Jums artimą vaizdą ir sumontuosime. Matavimo ir montavimo darbus atliekame tik fotoroletams. Visoms interjero detalėms suteikiame garantiją.

Apie foto romanetes,

Foto romanetės – į klostis sukeliamas, klasikinio stiliaus, langų dekoras. Puikiai tinka tiek namų aplinkoje tiek ir viešose erdvėse. Romanečių gamyboje naudojame dvi audinių rūšis. T.y. standartinio šviesos pralaidumo „Stand“ ir visiškai nepraleidžiantis šviesos „Darko“. Teisingai pasirinkę romanetės audinį ir paveikslėlį, interjere sukursite jaukią bei unikalią aplinką. Foto romanetes galima montuoti ant sienos ir lubų. Romanečių matavimo procesas labai paprastas, todėl matavimus atlieka patys klientai su mūsų patarimais ir rekomendacijom.

Apie foto roletus,

Roletai – dar kitaip vadinamos ritininės užuolaidos, Lietuvoje jau tapo vienu populiariausių langų dekoravimų būdų. Tačiau, šiuolaikiškam žmogui vis labiau trokštant būti unikaliu, roletai evoliucionavo į fotoroletus. Tad laiko patikrinti roletai tapo dar ir išskirtine namų interjero puošmena, ar puikia reklamos forma ir įvaizdžio dalis – biure bei viešoje erdvėje. Fotoroletus galima montuoti ant sienų, lubų, arkoje ar ant lango rėmo (plastikinio ir medinio). Roletų konstrukcijos: tradicinės ir plastikiniams langams. Foto roletų gamybai naudojame dvi audinių rūšis: standartinio šviesos pralaidumo „Stand“ ir visiškai nepraleidžiantis šviesos „Darko“.

Foto roletų, užuolaidų ir romanečių priežiūra,

Įsigiję langų dekorą, turite įvertinti tai, kad jų medžiagos nėra plaunamos tradiciškai. Griežtai draudžiama valyti buitinėmis/cheminėmis valymo priemonėmis. Medžiaga pagaminta iš sintetinio audinio. Rekomenduojame langų dekoro medžiagas švelniai valyti ne rečiau kaip 1 kartą per du mėnesius dulkiu siurbliu su švelniu spec. antgaliu arba plunksnine dulkių pašluoste. Jei pertraukos tarp valymo būna ilgesnės, tuomet nešvarumai tampa audinio dalimi ir todėl labai sunku, o kartais ir neįmanoma, šių nešvarumų pašalinti. Laikantis šių valymo taisyklių, mūsų gaminiai tarnaus ilgai ir nepraras spalvinių savybių.
 


 • Minimalūs reikalavimai individualiam paveikslėliui:
  • Formatas: JPG, TIFF.
  • Rezoliucija: 300 dpi.
  • Paveikslėlio dydis: nuo 2000 x 3000 pix (priklausomai nuo fotoroleto dydžio nuotraukų parametrų reikalavimai gali skirtis)
  • Spalvingumas: CMYK. Taip pat konvertuojame iš standartinio RGB formato į CMYK nemokamai. PASTABA: konvertavimo metu gali šiek tiek keistis paveikslėlio spalvos.
  • Raiška: nuo 12 mln. pikselių.
  • Failo dydis: nuo 3,5 MB.
  • Taip pat gaminame fotoroletus iš vektorinės grafikos failų. Vektorinio failo paruošimas spaudai kainuos papildomai. Apytiksliai: ~12.00 €/vnt. Papildomas grafinis maketavimas: 38.00 €/val.

  Užtraukdami langus foto roletais, „atverkime“ juos naujiems vaizdams…

  Pranešime Jums apie nuolaidas, akcijas ir naujienas

  Užsisakykite naujienlaiškį ir visada žinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus ir naujienas.

  Sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!

  Turite klausimų? indec.lt darbo metu